Půjčovna lodí a raftů Petr Putzer

Pojďte prožít nezapomenutelné zážitky s naší půjčovnou lodí a raftů Petr Putzer

Plánujete plavbu po některé z našich krásných řek? Vše potřebné zařídí naše půjčovna lodí a raftů Petr Putzer.

Jste příznivci plavby, při které prožíváte adrenalinové pocity anebo si chcete prostě jen odpočinout od dnešního uspěchaného světa? V naší půjčovně lodí a raftů si přijde na své úplně každý.

Naše půjčovna lodí a raftů nepatří k těm nejlevnějším, ale je jasné, že to co je nejlevnější, nebývá také nejlepší. Mnoho zákazníků také zjistilo, že u těch nejlevnějších půjčoven nakonec zaplatilo i více, a to například při skrytých poplatcích (doprava, doplatky za vesty, doplatky za pádla apd.). V naší půjčovně nejsou tyto poplatky nikterak tajné a víte, jakou celkovou částku budete skutečně platit.

A kam s naší půjčovnou můžete vyrazit za dobrodružstvím? Téměř kamkoli. Naše půjčovna se nesoustředí pouze na jednu řeku, ale můžete si vybrat hned z několika nejkrásnějších českých řek. Vyrazit na plavbu můžete například na řeku Vltavu, Berounku, Otavu nebo Ohři. Tyto řeky Vám nevyhovují? Žádný problém! Naše půjčovna je schopna převézt plavidla na kteroukoli jinou řeku. Například na řeku Bílinu, Bystřici, Otavu, Střelu nebo Teplou.

Na Vltavě a Ohři máme skutečně širokou síť půjčovních míst, a tak můžete pomocí telefonu změnit místo vrácení nebo výměny materiálu. Zároveň se nemusíte obávat, že vyzvednutí nebo vrácení nestihnete, protože nebudete omezeni na určitou hodinu.

Základny našich půjčoven nabízí také zázemí, jako je WC, parkovací místa, sprchy, prostor na sbalení zavazadel apd.

Rafting - ohre - pujcovna - lodi - ohre  -  kopie

Lodě pro vás dle Vašich zkušeností

Naše půjčovna nabízí nejrůznější druhy plavidel, takže není třeba mít jakékoli obavy. Dle vašich zkušeností a stylu plavby vám doporučíme ideální řešení.

Jedinečné zážitky se svou partou můžete získat například zapůjčením kanoe nebo kajaku a pro početnější skupiny je v nabídce gumový raft. Naše gumové rafty jsou vysoce bezpečné a stabilní. Gumové rafty jsou velmi vhodné také pro zákazníky, kteří s plavbami teprve začínají. Hodláte k sobě připojit i své dítě? Tak gumový raft je tou nejlepší volbou, kde si se svým dítětem užijete perfektní zábavu a prožijete nezapomenutelné zážitky.

Půjčovna lodí a raftů Petr Putzer

Užijte si plavbu skrze města naší republiky

Nádhernou podívanou na Český Krumlov nebo České Budějovice můžete prožít díky půjčovně lodí na Vltavě, která zařídí vše, co je třeba, abyste mohli bez starostí obdivovat tyto malebná města přímo z vodní hladiny. Start plavby se většinou uskutečňuje ve Vyšším Brodě. Na tomto místě se řeka vlévá do Českokrumlovské vrchoviny šumavského podhůří a dále zostra mění svůj směr a teče na sever. Při této plavbě můžete navštívit velmi známá historická místa (Rožmberk, Český Krumlov, Zlatá Koruna nebo Dívčí kámen). Sídlo naší firmy se nachází ve Vyšším Brodě přímo na levém břehu toku (za mostem, naproti vlakovému nádraží). Vybrat si můžete jak z jednodenních tak vícedenních výletů.

Kochat se samozřejmě můžete velkolepou Vltavou, ale mimo jiné i řekou Berounkou. Po řece Berounce se můžete plavit a zažít nezapomenutelné zážitky. Naše půjčovna Vám zajistí půvabnou plavbu, která je zakončena velice známým hradem Karlštejn. Půjčovna lodí na Berounce zajišťuje samozřejmě přepravu lodí, ale také přepravu osob jejími čtyřmi minibusy, které Vás odvezou na místo vyplutí a z místa zakončení plavby. Půjčovna lodí Berounka také zajišťuje dopravu lodí na toky Bílinu, Bystřici, Otavu, Střelu, Teplou nebo také na jiný tok nacházející se v kraji.

Tím to samozřejmě nekončí, protože půjčovna raftů Petr Putzer disponuje stanovišti a širokým zázemím na tocích Ohře a Otavě.

Řeka Otava, také nazývána jako „Zlatonosná řeka“ je sjízdná po úctyhodných 113 km počínaje Čeňkovou pilou konče po soutok s Vltavou. Nejvíce vyhledávaným úsekem řeky Otavy je rozmezí mezi Čeňkovou pilou a Sušicí. Na turisty zde čeká křišťálově čistá voda a malebná příroda. Zkušenější vodáci si určitě zamilují obtížnější a peřejnatější úsek nacházející se v horní části toku, který je sjízdný jen za vyššího stavu vody a pouze na uzavřených lodích. Pro turisty, kteří si chtějí hlavně odpočinout a touží po klidném plavení, si vyberou nejspíše úsek Radešov - Sušice. Kdo vyhledává opravdové zážitky, tak se může plavbu prodloužit například do Písku nebo Strakonic. Turisté mající rádi přírodu rozhodně využijí i procházky po okolí toku nebo přímo v ne moc vzdáleném Povydří. Pokud tedy vyhledáváte čistou řeku, malebnou přírodu nebo naopak velmi divokou řeku, tak si Otavu jistě velice oblíbíte a věřte, že se budete rádi vracet.

Půjčovna lodí Petr Putzer se v roce 2004 rozrostla o půjčovnu Petr Putzer rafting Ohře s. r. o. V této společnosti pracují pouze akreditovaní instruktoři s bohatými zkušenostmi získanými nejen na školeních, ale také ze své bohaté závodní činnosti na divoké vodě. Společnost má v nynější době na Ohři nejrozsáhlejší síť půjčoven s největším počtem sběrných míst. Přeprava materiálu a osob je zde zajištěna opět minibusy.

Naše společnost Vám vybere tok, který je dle vašich požadavků nejvíce vyhovující. Samozřejmostí je poskytnutí veškerých informacích a zajištění toho největšího pohodlí.

Bezpečnost na prvním místě!

Naše půjčovna raftů Vám samozřejmě zajistí veškeré plánování vybrané trasy, ale mimo jiné také kompletní výbavu, která je pro bezpečnou plavbu velmi důležitá (vesty, barely nebo helmy). Pro naši firmu je Vaše bezpečí jednoznačně na prvním místě, a proto Vám bude zajištěn souhrnný servis, který zahrnuje i profesionálního průvodce, neboli vodáka, který Vás bude informovat o všem co se na vodě děje nebo na co je třeba se připravit. Akreditovaný průvodce samozřejmě není podmínkou vaší plavby, ale je zde možnost využít jeho služeb.

Stálý zákazník = pojištění a slevy!

Neodlučitelnou součástí našich služeb je v neposlední řadě samozřejmě pojištění proti poničení výbavy. Toto pojištění je již zahrnuto do kompletní ceny výpravy. Jistě Vás také zajímá, zda je možné uplatnit nějakou tu slevu. No samozřejmě, že ano, protože pro naše klienty nabízíme opravdu širokou stupnici slev (množstevní slevy, věrnostní program pro stálé zákazníky,…). Zákazníci ve věrnostním programu plavící se po páté získají 50 % slevu. No není to úžasné? Školy si u nás přijdou také na své, protože například učitelům poskytujeme plavidla s kompletním příslušenstvím úplně zdarma. V nabídce máme také profesionálního akreditovaného instruktora.

Jedním z nejhlavnějších cílů společnosti Petr Putzer je dbát na maximální spokojenost svých zákazníků.

Získejte s námi nezapomenutelné zážitky a užijte si bezstarostnou plavbu.

Půjčovna lodí a raftů Petr Putzer

Mapa povodí Vltava

Mapa povodí Vltava - Rafting Putzer

Mapa povodí Ohře

Mapa povodí Ohře - Rafting Putzer

Mapa povodí Berounka

Mapa povodí Berounka - Rafting Putzer

Mapa povodí Otava

Mapa povodí Otava - Rafting Putzer